PAKALPOJUMI

M8 TAVA VIETA

#DODIEKA treniņi notiek Rīgas Centrā, Spartaka tipa zālē , noliktavu teritorijā Matīsa ielā 8. Treniņi norisinās agros rītos un vēlos vakaros, pieejamas telpas grupu nodarbībām un individuālajiem treniņiem.

INDIVIDUĀLIE TRENIŅI AR DAINI ZĀĢERI

Individuālā treniņa uzdevums ir sasniegt klienta izvirzītos mērķus, izstrādājot treniņu programmu tieši izvirzītajām prioritātēm. Vai tā ir svara samazināšana, muskuļu masas palielināšana, vispārējā fiziskā sagatavotība vai izturība, visi mērķi ir sasniedzami Daiņa Zāģera vadībā.

#DODIEKSA grupu nodarbības

#DODIEKSA grupu treniņš ir spēkavīra , divkārtējā pasaules čempiona un sporta trenera Daiņa Zāģera izstrādāta augstas intensitātes treniņu programma. Par inventāru treniņā kalpo tradicionālais fitnesa aprīkojums un spēkavīru ekipējums, kas pielāgots ikviena cilvēka fiziskajai sagatavotībai. Treniņos grupa sastāv no ne vairāk kā 8 cilvēkiem, treniņa ilgums ir līdz vienai stundai.

VESELĪBAS VAKARI UZŅĒMUMIEM

Sadarbībā ar vīriešu veselības organizāciju, Fondu Movember Latvija, izstrādāts īpašs piedāvājums tieši kolektīviem, kuros ir vīrieši. Lekcija par veselību, treniņš kopā ar Daini Zāģeri un sacensība sporta un galda spēlēs.

VECPUIŠA PĀRBAUDE

Kā gan vēl labāk pārbaudīt vai jaunais vīrs būs pieteikami atbildīgs un gādīgs? Protams, starp pārbaudījumiem izvēlēties aktivitāti ar vienu no spēcīgākajiem un atbildīgākajiem vīriešiem pasaulē Daini Zāģeri. Iespējams izbraukums, sportiskas un atjautīgas aktivitātes.

UZŅĒMUMU SPORTA SPĒLES AR #DODIEKSA

Organizējam sporta spēles maziem un vidējiem uzņēmumiem, ir piedāvājums gan pieaugušajiem, gan bērniem. Nestandarta disciplīnas, personīga pieeja, pasākuma vadītāji un augsta atbildības sajūta.

TELPU NOMA SPORTISKĀM AKTIVITĀTĒM

Telpa 80 kv.m 3 līmeņos, ar pakāpieniem, ir dušas, WC, mūzikas aparatūra. Pieejami dažādi sportiski inventāri, laba vieta nestandarta prezentācijai vai sporta sacensībām maziem uzņēmuma kolektīviem.

KĀPĒC SADARBOTIES AR MUMS?

Visīsākā atbilde – jo mums ļoti patīk darīt tas, ko mēs daram. Mēs vēlamies, lai pēc sadarbības gribas likt komatu nevis puntku, lai sportiska un aktīva laika pavadīšana ir kā sākums un turpinājums ilgtermiņa sadarbībai.